KONST / Litografier / Färglitografi 11609403
nr 1160 9403
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, "Utsikt från Söder", signerad och numrerad 182/290, motivet: 26x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:59:45
800 kr
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann